Jump to content

hpanka

Препоръчани публикации

Здравейте Г-н Тодоров,

Предполагам, че въпросът ми ще бъде полезен и за други

потребители (нали си нямаме Help :lol:).

Заявки - за какво се използват? Само информативни ли са?От експеримента, който направих "изпълнението" на заявката

не ми промени стойността в склада.

Лек и успешен ден.

Link to comment
  • Администратор

Здравейте,

заявките в програмата не са свързани по никакъв начин с наличността на склада. Дали една заявка е изпълнена или не, наистина има само информативен характер.

Единствената функция на въпросният модул е да позволи на потребителя да използва наличната номенклатура на артикулите и контрагентите, за да изготви и отпечати такъв документ - нищо повече от спестяващо времето средство.

Плановете ми за развитието на продукта включват и добавянето на справка, свързана с този модул, така че да е възможно да се прави някакъв анализ, както и да се следи, кои заявки все още не са изпълнени. Ще бъде добавена и възможност за трансформиране на изпълнените заявки в нова доставка, така че да се направи връзка между склада и модула за заявки. Това обаче не е приоритет в този момент и ще бъде направено на по-късен етап.

 

Поздрави,

Иван Тодоров

Link to comment

Присъедини се към разговора

Можеш да публикуваш сега, а да се регистрираш после. Ако имаш акаунт, Влез сега за да публикуваш със своя профил.
Забележка: Преди да се покаже, публикацията ще бъде прегледана от модератор.

Гост
Отговорѝ в тази дискусия...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...