Jump to content

aff

Препоръчани публикации

здравейте. голяма част от клиентите ми са на отложено плащане и когато се разплащат не плащат цялата сума а частично.

въпроса ми е . може ли при издаване на стокова разписка да се вмъква и общото задължение на клиента към момента на издаване на документа тоест да се натрупват салдата.също така при справките да може да се вижда обобщена сума на клиента както при оборота за даден клиент.благодаря ви предварително

Link to comment
  • Администратор

Здравейте,

такава информация може да се получи от модул "Приходи и разходи", като във филтъра му изберете клиента, за който желаете да получите информация и приложите опцията за показване само на неизплатените суми. Не е възможно обаче тази информация да се показва в стоковата разписка, но няма да е проблем да се предвиди функция, чрез която да можете да правите бърза справка за задълженията на клиента към настоящия момент, без да напускате модула, в който работите в момента.

Идеята за обобщена справка на длъжниците не е лоша, така че ще я имам предвид за някоя от следващите версии.

 

Поздрави.

 

Редакция: От версия 2.4.3 на StoreHouse PRO вече е налице възможност за отпечатване на задълженията на клиентите в стоковите разписки.

Link to comment

Присъедини се към разговора

Можеш да публикуваш сега, а да се регистрираш после. Ако имаш акаунт, Влез сега за да публикуваш със своя профил.
Забележка: Преди да се покаже, публикацията ще бъде прегледана от модератор.

Гост
Отговорѝ в тази дискусия...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...