Прехвърляне към съдържание

Снимка

Справка за стокооборота по клиент, период и артикули

справки

• Влезте, за да отговорите
3 отговора на тази тема

#1 jpconsult2011

jpconsult2011

Потребител

• Лицензирани потребители
  • Пип
  • 3 Мнения:

Публикувано: 01.09.2012 - 12:23

Здравейте,
Първо искам да поздравя автора на програмата за страхотния софтуерен продукт.
Имам и един въпрос, който може би е задаван някъде из форума, но аз не можах да намеря отговор на него.
Въпрос:
Има ли възможност програмата да прави справка за стокооборот по месец, по точно определен контрагент, но справката да включва в себе си не само сумата, а и всеки един артикул или стока която клиента е закупил, за определен период, независимо на какъв документ е /ст.р-ка, фактура и т.н/ Смятам, че ако има възможност за такава детайлна справка, не само аз, а всички колеги които използват продукта ще улеснят работа с него.

На мен ми се налага всеки месец да "преравям" всяка една фактура на определен клиент и да вадя ръчно стоката която е закупил през месеца за да направя тази справка, което честно казано си е доста трудоемко и отнема време.

Ще се радвам ако има решение на моя проблем.

Благодаря предварително за отговора.

#2 Иван Тодоров

Иван Тодоров

Елизия Софтуер

• Администратор
  • ПипПипПипПип
  • 1207 Мнения:
  • Град:Благоевград

Публикувано: 01.09.2012 - 12:33

Здравейте,
ако такава справка Ви е необходима за конкретен, посочен от Вас период, а не за всеки месец от годината поотделно (както е в справката за стокооборота по месеци и клиенти), тогава нищо не пречи да получите същата информация от справката за реализация по артикули, дори бих казал, че там тя ще е още по-подробна. Единственото, което е необходимо да направите, е във филтъра на справката да поставите отметка пред интересуващия Ви клиент (или клиенти - ако желаете да включите повече от един) и да зададете периода, за който да се генерира отчет. Освен всичко останало, там можете да видите данните за продажбите както в подробен вид (хронологично, по документи), така и обобщено по артикули. Всъщност, последното вероятно би било по-подходящо в случая.

Ако това не решава поставения проблем или не съм разбрал правилно въпроса, уведомете ме и ще помисля за друго решение.

Благодаря Ви за добрите отзиви за програмата!

Поздрави.

#3 jpconsult2011

jpconsult2011

Потребител

• Лицензирани потребители
  • Пип
  • 3 Мнения:

Публикувано: 01.09.2012 - 12:46

Здравейте отново и благодаря за бързия отговор.
Честно казано не бях проучил точно тази справка, но с Ваша помощ мисля че нещата се получиха.
Към момента тя напълно ме задоволява.
Благодаря още един път !

#4 Иван Тодоров

Иван Тодоров

Елизия Софтуер

• Администратор
  • ПипПипПипПип
  • 1207 Мнения:
  • Град:Благоевград

Публикувано: 01.09.2012 - 12:48

Чудесно! Радвам се, че съм успял да помогна с нещо. Ако имате нужда от допълнителна информация, не се колебайте да се свържете с мен отново.

Поздрави.

Други теми с етикет: справки

0 потребители четат тази тема

0 потребител(и), 0 гост(и), 0 анонимен потребител(и)