Прехвърляне към съдържание

Снимка

Как да отразя кредитно известие при доставка?

модул доставки връщане на стоки

• Влезте, за да отговорите
1 отговор на тази тема

#1 avi7

avi7

Редовен потребител

• Лицензирани потребители
  • ПипПип
  • 11 Мнения:

Публикувано: 16.03.2009 - 09:14

Здравейте!
Първо да ви поздравя с програмата.Много ми допадна и вече около година работя с нея(АВИ7-ЕООД гр.Бургас).
Имам един въпрос тъй като често ми се случват получавам кредитни известия от фирмата ми доставчик.Как да ги отразя в програмата ,тъй като вече е извършена доставка.(Ако направя ревизия бройките се коригират но сумите не.)
АВИ7 - Продажба,сервиз и изграждане на видеонаблюдение и системи за сигурност и охрана

#2 Елизия Софтуер

Елизия Софтуер

Елизия Софтуер

• Администратор
  • ПипПипПипПип
  • 1239 Мнения:

Публикувано: 16.03.2009 - 09:23

Здравейте,
можете да заредите складовата разписка, с която сте отразили доставката от този доставчик и да коригирате количеството (и да промените цените в нея, ако е необходимо). При повторния й запис програмата ще коригира наличносттите в склада, а ако има промяна в доставната стойност - ще се променят и среднопретеглените цени на доставените артикули. Алтернатива на същото е да изпишете бройките като продажба към доставчика по доставна цена, само чрез стокова разписка. Кой от двата варианта ще предпочетете е въпрос на личен избор, според това, какво очаквате да видите в справките по-късно, т.е. дали желаете да бъде отразен изхода на върнатите стоки.

Поздрави.

Други теми с етикет: модул доставки, връщане на стоки

0 потребители четат тази тема

0 потребител(и), 0 гост(и), 0 анонимен потребител(и)