Прехвърляне към съдържание

Снимка

Предложение за добавяне на опция

артикули скриване

• Влезте, за да отговорите
1 отговор на тази тема

#1 hadeco

hadeco

Редовен потребител

• Лицензирани потребители
  • ПипПип
  • 22 Мнения:

Публикувано: 29.09.2009 - 22:29

Здрвейте,
работата ми е такава, че налага работа с разнообразна номенклатура, това затруднява ръчното търсене на налични артикули. Възможно ли е да се добави опция "Скрий артикулите с нулеви количества", като в същото време търсенето да работи в/у цялата номенклатура? Знам, че текущите версии имат опция за "скриване" на артикули, но тя не работи по начина който ми трябва (искам сриването да е автоматично, не ръчно)

#2 Елизия Софтуер

Елизия Софтуер

Елизия Софтуер

• Администратор
  • ПипПипПипПип
  • 1239 Мнения:

Публикувано: 29.09.2009 - 22:33

Здравейте,
да, такава опция е предвидена за следващата версия. Артикулите с нулеви наличности ще се скриват в модул "Стоки", в справката за "наличности и вложени средства", както и при избор на артикули, освен, ако не бъдат извикани директно като резултат от осъществено търсене на потребителя.

Вече има опция за временно показване на скритите артикули при избор на стоки в различните модули. Това просто ще обогати въпросната функционалност и ще се пренесе и върху неналичните стоки, за да не се получават огромни списъци със стоки, някои от които вече не се ползват често, но не е приложимо да се скриват една по една.

Поздрави.

Други теми с етикет: артикули, скриване

1 потребители четат тази тема

0 потребител(и), 1 гост(и), 0 анонимен потребител(и)