Jump to content

Предложение за добавяне на опция


hadeco

Препоръчани публикации

Здрвейте,

работата ми е такава, че налага работа с разнообразна номенклатура, това затруднява ръчното търсене на налични артикули. Възможно ли е да се добави опция "Скрий артикулите с нулеви количества", като в същото време търсенето да работи в/у цялата номенклатура? Знам, че текущите версии имат опция за "скриване" на артикули, но тя не работи по начина който ми трябва (искам сриването да е автоматично, не ръчно)

Link to comment
  • Администратор

Здравейте,

да, такава опция е предвидена за следващата версия. Артикулите с нулеви наличности ще се скриват в модул "Стоки", в справката за "наличности и вложени средства", както и при избор на артикули, освен, ако не бъдат извикани директно като резултат от осъществено търсене на потребителя.

 

Вече има опция за временно показване на скритите артикули при избор на стоки в различните модули. Това просто ще обогати въпросната функционалност и ще се пренесе и върху неналичните стоки, за да не се получават огромни списъци със стоки, някои от които вече не се ползват често, но не е приложимо да се скриват една по една.

 

Поздрави.

Link to comment

Присъедини се към разговора

Можеш да публикуваш сега, а да се регистрираш после. Ако имаш акаунт, Влез сега за да публикуваш със своя профил.
Забележка: Преди да се покаже, публикацията ще бъде прегледана от модератор.

Гост
Отговорѝ в тази дискусия...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...