Прехвърляне към съдържание

Снимка

Отпечатване на фактура и копие на 1 лист

модул продажби фактура копие отпечатване

• Влезте, за да отговорите
4 отговора на тази тема

#1 kr1100

kr1100

Редовен потребител

• Лицензирани потребители
  • ПипПип
  • 43 Мнения:

Публикувано: 08.07.2011 - 14:31

Здравейте!
По спомени този въпрос е поставян и друг път.
Предложение за възможност за отпечатване на 1 лист на ф-ра и копие при малък брой позиции стока /до 3-4-5 позиции/ с цел икономия на хартия. И сега го правя , но за копието подавам ръчно листа/Canon MF 4150;LBP 2900/, което бави .
  • toniko харесва това

#2 Елизия Софтуер

Елизия Софтуер

Елизия Софтуер

• Администратор
  • ПипПипПипПип
  • 1232 Мнения:

Публикувано: 08.07.2011 - 14:34

Здравейте,
ако се добави такава възможност в програмата, това ще стане едва след издаването на версия 3.0. Засега не мога да се ангажирам с конкретен срок, но Ви благодаря за предложението.

Поздрави.

#3 kr1100

kr1100

Редовен потребител

• ПипПип
  • 43 Мнения:

Публикувано: 08.08.2011 - 21:45

Здравейте!
Знам , че трябва да подновя лиценза към края на месеца. Струпаха ми се големи семейни проблеми /смърт и болести/ и мога да забравя - 1 е-мейлче с проформа-фактурата ще ме подсети. МОЛ -а е вече друг / починал/. МОЛ : Красимир -/фамилията същата/
Извинявам се предварително за безпокойството.

#4 Елизия Софтуер

Елизия Софтуер

Елизия Софтуер

• Администратор
  • ПипПипПипПип
  • 1232 Мнения:

Публикувано: 08.08.2011 - 22:38

Здравейте,
съжалявам да прочета, че в семейството Ви се е случило такова нещастие. Моля, приемете съболезнованията ми.

А за абонамента не се безпокойте. Можете да го подновите и на по-късен етап. Програмата няма да спре да функционира след изтичането му.

#5 kr1100

kr1100

Редовен потребител

• ПипПип
  • 43 Мнения:

Публикувано: 09.08.2011 - 21:54

А за абонамента не се безпокойте. Можете да го подновите и на по-късен етап. Програмата няма да спре да функционира след изтичането му.

Благодаря за съболезнованията , но знам , но все пак всичко трябва да си тече по каналания ред - по разписание.Писах защото мога да забравя , ане , че не искамда подновявам лиценза Ще съм отвеян към края на месеца .

Други теми с етикет: модул продажби, фактура, копие, отпечатване

0 потребители четат тази тема

0 потребител(и), 0 гост(и), 0 анонимен потребител(и)