Jump to content

Отпечатване на фактура и копие на 1 лист


kr1100

Препоръчани публикации

Здравейте!

По спомени този въпрос е поставян и друг път.

Предложение за възможност за отпечатване на 1 лист на ф-ра и копие при малък брой позиции стока /до 3-4-5 позиции/ с цел икономия на хартия. И сега го правя , но за копието подавам ръчно листа/Canon MF 4150;LBP 2900/, което бави .

Link to comment
  • Администратор

Здравейте,

ако се добави такава възможност в програмата, това ще стане едва след издаването на версия 3.0. Засега не мога да се ангажирам с конкретен срок, но Ви благодаря за предложението.

 

Поздрави.

Link to comment
  • 1 month later...

Здравейте!

Знам , че трябва да подновя лиценза към края на месеца. Струпаха ми се големи семейни проблеми /смърт и болести/ и мога да забравя - 1 е-мейлче с проформа-фактурата ще ме подсети. МОЛ -а е вече друг / починал/. МОЛ : Красимир -/фамилията същата/

Извинявам се предварително за безпокойството.

Link to comment
  • Администратор

Здравейте,

съжалявам да прочета, че в семейството Ви се е случило такова нещастие. Моля, приемете съболезнованията ми.

 

А за абонамента не се безпокойте. Можете да го подновите и на по-късен етап. Програмата няма да спре да функционира след изтичането му.

Link to comment
А за абонамента не се безпокойте. Можете да го подновите и на по-късен етап. Програмата няма да спре да функционира след изтичането му.

 

Благодаря за съболезнованията , но знам , но все пак всичко трябва да си тече по каналания ред - по разписание.Писах защото мога да забравя , ане , че не искамда подновявам лиценза Ще съм отвеян към края на месеца .

Link to comment

Присъедини се към разговора

Можеш да публикуваш сега, а да се регистрираш после. Ако имаш акаунт, Влез сега за да публикуваш със своя профил.
Забележка: Преди да се покаже, публикацията ще бъде прегледана от модератор.

Гост
Отговорѝ в тази дискусия...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...