Jump to content

Проблем със сбъркан булстат


igeorgiev12345

Препоръчани публикации

Здравейте,

Първо искам да Ви поздравя за прекрасния продукт и да се извиня ако подобен казус вече е коментиран и го пропускам.

Проблема се състои в това,че съм издал 15-ина фактури, като съм объркал булстата на моята фирма. Съответно гимнастиката е ясна, а именно ,че трябва да анулирам всички фактури и да издам такива с правилни мои данни. От "Номенклатури" промених данните на фирмата и от "Продажби" зареждайки фактурите исках да ги преиздам с вече правилния булстат на фирмата, но отново се разпечатват старите/сбърканите мои  данни. Не ми се ще отново да набирам всички документи и Ви моля за съдействие !

 

Link to comment
  • Администратор

Здравейте,

по принцип корекцията, която сте направили в "Номенклатури" - "Данни на фирмата" ще важи само за документите, които са издадени след като тя е направена.

 

Има обаче начин промяната да се направи бързо и наведнъж за всички вече издадени документи. Моля, свържете се с мен по телефона между 08:30 и 16:00 и аз ще Ви окажа необходимото съдействие чрез инструмента за дистанционна поддръжка.

 

Поздрави.

Link to comment

Присъедини се към разговора

Можеш да публикуваш сега, а да се регистрираш после. Ако имаш акаунт, Влез сега за да публикуваш със своя профил.
Забележка: Преди да се покаже, публикацията ще бъде прегледана от модератор.

Гост
Отговорѝ в тази дискусия...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...